Zamiast smacznie chrapać, Grześ woli hasać po bieszczadzkich lasach.W internecie ukazało się nagranie z nietypowego spotkania leśniczego Kazimierza Nóżki i jego “kolegi” Grzesia, który najwyraźniej zmaga się z bezsennością. Zamiast zaszyć się gdzieś na terenie Nadleśnictwa Baligród, niedźwiedź woli wałęsać się po lesie.
Grzesiu, czego ty nie śpisz? Czemu ty nie śpisz, co? Zasuwaj spać, szybko! – przekonuje misia leśniczy.
W kolejnym filmie Kazimierz Nóżka zwraca się do niedźwiedzia imieniem “Leszek”, co zwierzakowi najwyraźniej się podoba…
Internauci podziwiają odwagę leśniczego. On jednak w wywiadzie dla Polsat News przyznał, że „niedźwiedzi boi się okrutnie”. “Po każdym takim spotkaniu nadaję się na 6-dniowe chorobowe, ale coś mam w sobie, że jak już jestem w tym miejscu, to odpalam ten aparat i kręcę. Nie myślę, czy mnie zjedzą, czy nie” – stwierdził Kazimierz Nóżka.





![Ostatnie takie spotkanie nad Jeziorem Lednickim [galeria]](https://wp.pl.aleteia.org/wp-content/uploads/sites/9/2026/06/717281328_1448875333945602_8816553461886421637_n.jpg?resize=75,75&q=25)

