separateurCreated with Sketch.

“Grzesiu, czego ty nie śpisz?”. Leśniczy rozmawia z… niedźwiedziem

whatsappfacebooktwitter-xemailnative
Redakcja - publikacja 17.01.19
whatsappfacebooktwitter-xemailnative

Zamiast smacznie chrapać, Grześ woli hasać po bieszczadzkich lasach.W internecie ukazało się nagranie z nietypowego spotkania leśniczego Kazimierza Nóżki i jego “kolegi” Grzesia, który najwyraźniej zmaga się z bezsennością. Zamiast zaszyć się gdzieś na terenie Nadleśnictwa Baligród, niedźwiedź woli wałęsać się po lesie.

Grzesiu, czego ty nie śpisz? Czemu ty nie śpisz, co? Zasuwaj spać, szybko! – przekonuje misia leśniczy.

 

W kolejnym filmie Kazimierz Nóżka zwraca się do niedźwiedzia imieniem “Leszek”, co zwierzakowi najwyraźniej się podoba…

 

Internauci podziwiają odwagę leśniczego. On jednak w wywiadzie dla Polsat News przyznał, że „niedźwiedzi boi się okrutnie”. “Po każdym takim spotkaniu nadaję się na 6-dniowe chorobowe, ale coś mam w sobie, że jak już jestem w tym miejscu, to odpalam ten aparat i kręcę. Nie myślę, czy mnie zjedzą, czy nie” – stwierdził Kazimierz Nóżka.

Newsletter

Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail.

"Grzesiu, czego ty nie śpisz?". Leśniczy rozmawia z... niedźwiedziem