Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 28/02/2024 |
Św. Hilarego I
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

Nasz nowy projekt: Wspólnota Aletei. Dołącz do niej, czerp korzyści, bądźmy bliżej!

Aleteia Premium

Anna Sosnowska - 21.04.22

Już dziś dołącz do Wspólnoty Aletei! To nic nie kosztuje, a możesz zyskać naprawdę wiele. Sprawdź szczegóły.
Wielki Post to czas modlitwy i ofiary.
Pomóż nam, abyśmy mogli służyć Ci
w tym szczególnym okresie
Wesprzyj nas

Drodzy Czytelnicy Aletei,

już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, jak być z Wami bliżej. Bo nie do końca nam się uśmiecha rola samego „dostawcy” – wartościowych, to prawda 🙂 ­ – treści. Chcemy lepiej słyszeć Was, Wasze pytania, wątpliwości i problemy. Chcemy z Wami rozmawiać na ważne tematy. Chcemy wreszcie razem z Wami się modlić. Tak zrodził się pomysł stworzenia Wspólnoty Aletei.

Już w tej chwili należy do niej ponad 55 tysięcy czytelników naszego portalu z całego świata! Bo, jak pewnie już doskonale wiecie, Aleteia ukazuje się w siedmiu językach. Teraz do tej wielkiej międzynarodowej wspólnoty możecie dołączyć także Wy, polscy czytelnicy. 

Wspólnota Aletei: dlaczego warto dołączyć?

Co zyskujecie? Dostęp do specjalnie dla Was przygotowanych treści, np. codziennego międzynarodowego przeglądu prasy „ALE prasówka”, robionego przez watykańskich dziennikarzy, newslettera „List z Watykanu”, poruszających historii oraz materiałów pogłębiających życie duchowe.

Te treści są naszym prezentem dla osób należących do Wspólnoty Aletei, dlatego dostęp do nich będzie zamknięty. Jeśli dołączycie do naszej wspólnoty, wystarczy się zalogować i już możecie je czytać w całości 🙂

Będziemy też Was zapraszać na rozmowy live z ciekawymi gośćmi oraz bohaterami tekstów, które najbardziej Was dotknęły czy zainteresowały. I oczywiście będziemy wspólnie spotykać się online na modlitwie.

Ale mamy dla Was coś jeszcze. Coś naprawdę wyjątkowego…

Ostanie lata bardzo nas przeorały – najpierw pandemia z jej ograniczeniami i konsekwencjami. Teraz wojna w Ukrainie… Często my sami albo nasi bliscy czujemy się przygnębieni, zagubieni, zalęknieni, samotni… A do tego borykamy się z całą masą „zwykłych” problemów, które są nieodłącznym elementem pejzażu życia.

Międzynarodowa sieć modlitewna Aletei

Dlatego wokół Wspólnoty Aletei stworzyliśmy międzynarodową sieć modlitewną, która już teraz skupia, uwaga, 550 klasztorów! Mieszkające w nich siostry i bracia w każdą niedzielę podczas Eucharystii będą się modlić w Waszych intencjach. Członkowie Wspólnoty Aletei – kiedy tylko będą mieli taką potrzebę – mogą przesyłać im wszystkim swoje intencje za pomocą prostego formularza na naszej stronie (kliknij TUTAJ). A ci zakonnicy będą zgodnie szturmować niebo w Waszych sprawach. Oczywiście jest to zupełnie darmowe. Nikt z nas nie jest sam – pamiętajcie o tym 🙏

Jeśli to Was jeszcze nie przekonuje, żeby dołączyć do Wspólnoty Aletei, to dodam, że jej członkowie mają możliwość komentowania treści na stronie, a także widzą bardzo ograniczoną liczbę reklam 🙂

To wszystko na dobry początek, bo już pracujemy nad tym, co jeszcze możemy Wam zaoferować. Jeśli Wy macie jakieś sugestie czy pomysły, piszcie do nas na adres: wspolnota@aleteia.org. Czekamy na Wasze wiadomości!

Jak dołączyć do Wspólnoty Aletei?

To bardzo proste: wystarczy kliknąć TUTAJ i się zarejestrować. Dostęp do specjalnych treści dla członków oraz do naszej międzynarodowej sieci modlitewnej są darmowe. W każdej chwili możecie się też z naszej wspólnoty „wypisać”. Mamy jednak nadzieję, że nie będziecie chcieli 😇 To co, do zobaczenia?

Anna Sosnowska

Redaktor naczelna Aleteia.pl

PS Jeśli chcesz dołączyć do Wspólnoty Aletei, a korzystasz z naszej aplikacji, zaktualizuj ją. Wtedy wszystko będzie działać 🙂

Tags:
AleteiaWspólnota Aletei
Modlitwa dnia
Dziś świętujemy...

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail