separateurCreated with Sketch.

Rekolekcje wielkopostne. Odcinek 8. Potrójne pojednanie

whatsappfacebooktwitter-xemailnative
Redakcja - publikacja 16.03.26
whatsappfacebooktwitter-xemailnative
Bóg zawsze jest gotów przebaczyć człowiekowi. Ks. Marek Dziewiecki, w kolejnym odcinku rekolekcji wyjaśnia, na czym polega nawrócenie i pojednanie.

Bóg zawsze jest gotów przebaczyć człowiekowi. Aby jednak naprawdę zamknąć trudną przeszłość i zacząć żyć nową teraźniejszością, potrzebujemy czegoś więcej niż tylko żalu za grzechy. W tej części rekolekcji ks. Marek Dziewiecki pokazuje, że droga nawrócenia prowadzi przez potrójne pojednanie: z Bogiem, z samym sobą i z drugim człowiekiem.

Na nasze rekolekcje wielkopostne zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek. Dołącz do nas i zaproś znajomych.

O prowadzących:

Ks. Marek Dziewiecki: psycholog, wykładowca i rekolekcjonista, od lat zaangażowany w pomoc osobom przeżywającym kryzysy oraz zmagającym się z uzależnieniami. Dyrektor Telefonu Zaufania Diecezji Radomskiej, autor wielu książek i audiobooków o emocjach, relacjach i wierze. 

Michał Piekara: mąż i ojciec. Rekolekcjonista i autor książek poświęconych relacjom oraz uzdrowieniu wewnętrznemu. Od blisko dwudziestu lat towarzyszy osobom i małżeństwom w procesach duchowego wzrostu, w szczególny sposób mężczyznom. Założyciel fundacji Nowe Pokolenie Rodzin, prowadzi rekolekcje, konferencje i warsztaty w Polsce i za granicą. 

Rekolekcje zostały przygotowane przez Wydawnictwo Sumus, Fundację, Nowe Pokolenie Rodzin oraz platformę z kursami Sercem w Niebie.

Aleteia jest patronem medialnym tych rekolekcji.

Newsletter

Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail.