3 / 9
Kard. Stephen Chow Sau-Yan SJ (Chiny)
Urodził się w tym mieście 7 sierpnia 1959 r. Uzyskał tytuł licencjata i magistra psychologii na University of Minnesota, USA. Następnie 27 września 1984 r. wstąpił do Towarzystwa Jezusowego. Był przełożonym w kolegiach jezuickich, wykładowcą i wychowawcą. Od 1 stycznia 2018 r. był prowincjałem Prowincji Chińskiej Towarzystwa Jezusowego. 17 maja 2021 został mianowany biskupem Hongkongu.
+

© Antoine Mekary | ALETEIA